Zarządzanie i modelowanie procesów biznesowych BPM GigaCon

konferencja
czwartek, 28 września 2017 r., Warszawa
GigaCon
GigaCon
Serdecznie zapraszamy na XII już edycję konferencji "Business Process Management - BPM GigaCon", poświęconej modelowaniu procesów biznesowych. Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny!

Gorąco zachęcamy do udziału wszystkie, osoby, które chcą zrewolucjonizować działanie swojej firmy, poszukują nowych rozwiązań z zakresu BPM i pragną zastosować zmiany w dotychczas posiadanych zasobach.

Korzyści

Uczestnictwo w konferencji zapewni uczestnikom przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań z zakresu BPM. Firmy, które już potwierdziły swój udział w spotkaniu, to m.in.: elliteq sp. z o.o., Konica Minolta Business Solutions Polska, Axence i InfoConsulting Sp. z o.o..

Każdy uczestnik będzie miał również możliwość wysłuchania prelekcji merytorycznych przygotowanych przez doświadczonych ekspertów.

Wybrane prelekcje:

  • BPMN, CMMN i DMN – komplet notacji OMG do analizy procesów (Piotr Biernacki, MGX Infoservice/SQAM)
  • Przetarte szlaki w BPM – czego nauczą Cię wdrożenia innych (Adam Wolny, elliteq)
  • Jak wdrażając proces uniknąć SPAZM’u? (Wiesław Grabowski, Szkoła Zarządzania Zmianą)
  • Projektowe podejście do zarządzania procesami?? (Marek Kowalczyk, Mandarine Project)
  • Business Process Outsourcing (BPO) okiem prawnika (adw. Krzysztof Freliszka i adw. Edyta Gosk-Grodzka, Kancelaria FGGK)
  • InfoConsulting - Analiza procesów i ich optymalizacja oraz wsparcie wdrożenia zmian z wykorzystaniem platformy Qalcwise (Małgorzata Kopa, InfoConsulting Sp. z o.o.)
  • Dojrzałość procesowa polskich organizacji (Łukasz Tartanus, Procesowcy.pl)
Wkrótce ogłoszone zostaną kolejne tematy prelekcji...

Informacje

JEDYNYM warunkiem uczestnictwa w konferencji jest dokonanie bezpłatnej rejestracji na stronie: gigacon.org/event/bpm_waw_17/

Cały czas uzupełniamy wydarzenie – pojawiać się będą nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne informacje. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej konferencji na bieżąco.