XXIV Kongres Kadry Pracować inaczej! Ale jak?

kongres
7-9 listopada 2016 r., Warszawa
XXIV Kongres Kadry
XXIV Kongres Kadry
Żyjemy w szybko zmieniającej się rzeczywistości biznesowej, która nie wydaje się być zbyt optymistyczna. Ekonomiści coraz odważniej piszą o długotrwałej stagnacji i wyhamowaniu dynamizmu gospodarczego. Modele biznesowe, jakie sprawdzały się lepiej lub gorzej jeszcze kilka lat temu, przestają funkcjonować, coraz więcej symptomów wskazuje też na to, iż wyczerpują się także dotychczasowe modele zarządzania ludźmi w firmie. Praca dla wielu osób jest obowiązkiem, a nie wyzwaniem, a osiąganie celów koniecznością, a nie realizowaniem własnych ambicji. A przecież źródłem zaangażowania pracowników i ich wysokiej efektywności jest wiara, że to co robią ma sens. Jak nadać sens pracy w nieprzewidywalnym i zmieniającym, się świecie, czy jest to możliwe, czy pozwoli na osiąganie dotychczasowych korzyści biznesowych?

Pracować inaczej! Ale jak?

Frederic Laloux, autor książki „Pracować inaczej” - która stała się inspiracją do jesiennego Kongresu Kadry – udowadnia że tak i pokazuje jak. Uczestnicy i prelegenci kongresu dyskutować będą o przyszłości, jaka czeka współczesne modele zarządzania biznesem i ludźmi w kontekście kryzysu wartości i modeli zarządzania, którego wszyscy doświadczamy. Wśród zaproszonych gości między innymi:
  • Magnus Lindkvist – jeden z najbardziej znanych na świecie mówców w temacie nowych trendów i prognozowania przyszłości,
  • prof. Jerzy Hausner - polski polityk i ekonomista,
  • Beata Stelmach – prezes zarządu General Electric Polska i kraje bałtyckie,
  • Krystyna Boczkowska - prezes zarządu Robert Bosch,
  • Roman Wieczorek – wiceprezes wykonawczy zarządu Grupa Skanska AB w Sztokholmie
a także Joanna Klimas – jedna z najbardziej wpływowych projektantek mody i Kinga Baranowska – himalaistka.

Kongres Kadry

To spotkanie profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmie. Jesteśmy obecni w branży HRM od 2005 roku. Interesujące wystąpienia, ciekawe studia przypadków, uznani eksperci i światowej sławy prelegenci przyciągają na Kongres liczne grono prezesów, dyrektorów i specjalistów personalnych. Kongres Kadry to zdecydowanie największe wydarzenie w branży HRM w Polsce.

Zapraszamy praktyków i konsultantów z międzynarodowym doświadczeniem prezentujemy sprawdzone wdrożenia z firm polskich i korporacji międzynarodowych pokazujemy nowości branżowe, konkretne narzędzia, metody pracy z ludźmi tworzymy standardy, poruszamy trudne tematy, dyskutujemy o bieżących problemach.

Pierwszy dzień kongresu - to DZIEŃ INSPIRACJI. Zapraszamy na sesje plenarne uznanych prelegentów z Polski i zagranicy. Drugi dzień - to DOBRE PRAKTYKI. Swoje prezentacje przedstawią menedżerowie działów personalnych, prezesi i dyrektorzy zarządzający największych firm prowadzących działalność biznesową na terenie Polski. Trzeciego dnia zapraszamy na praktyczne WARSZTATY.