Workflow&Document Management Trends 2019 WYZWANIA ELEKTRONICZNEGO OBIEGU INFORMACJI

konferencja
środa, 2 października 2019 r., Warszawa
x
x
Już 2 października 2019 w Warszawie odbędzie się Bezpłatna Konferencja - Workflow&Document Management Trends 2019 dotycząca metod i rozwiązań przyspieszających procesowanie dokumentów oraz przepływu informacji w firmie.

O Konferencji

Digitalizacja obiegu dokumentów oraz procesów biznesowych ma coraz większy wpływ na sprawne funkcjonowanie firm oraz instytucji. Tradycyjny obieg dokumentów, najczęściej niedostosowany do potrzeb organizacji, prowadzi do wielu problemów w komunikacji, opóźnień w płatnościach i realizacji zleceń oraz pogorszenia relacji z kontrahentami. Warto poznać rozwiązania, które pozwolą usprawnić procesy administracyjne.

O programie

Serdecznie zapraszamy do udziału i rejestracji na konferencjęPodczas jesiennej edycji wydarzenia, chcemy odpowiedzieć na pytanie jaki wpływ mają systemy elektronicznego obiegu dokumentów na optymalizację oraz usprawnienie pracy przedsiębiorstw. Porozmawiamy m.in. o tym:

  • Jak przygotować organizację do wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów?
  • Po co Twojej firmie Workflow?
  • Jak rozporządzenie eIDAS i ePodpis zmieniły prawnie obieg dokumentów?
  • Co zrobić,aby architektura systemu workflow i polityka zarządzania informacją stały się czynnikiem sukcesu wdrożenia?


Dlaczego warto

Efektywnie funkcjonujące przedsiębiorstwo to konsekwencja wyboru odpowiednich rozwiązań. Systemy zarządzania obiegiem dokumentów oraz procesami biznesowymi, z pewnością można uznać za niezbędne narzędzia, prowadzące do synonimu sprawnie funkcjonującej organizacji. Spotkanie będzie idealnym miejscem do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z ekspertami branżowymi. Aby wziąć bezpłatny udział w konferencji, wystarczy zarejestrować się na stronie: http://workflowtrends.pl/#rejestracjaUwaga, ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje organizacyjne

Uczestnikom konferencji zapewniamy przerwy kawowe oraz komplet materiałów konferencyjnych.

Strona internetowa wydarzenia: www.workflowtrends.pl

Kontakt z organizatorem:http://pureconferences.plbiuro@pueconferences.pl