Secure World Bezpieczeństwo danych w biznesie

konferencja
poniedziałek, 14 listopada 2016 r., Gdynia
http://secureworld.pl/
http://secureworld.pl/
Secure World Gdynia 2016 to pierwsza tego rodzaju konferencja, która ma naocznie zademonstrować ryzyka i zagrożenia czyhające na firmy w sieci, pokazać jak się przed nimi bronić oraz podnieść poziom świadomości MŚP w tym zakresie.

Czego dowiesz się na konferencji

Jeśli interesuje cię bezpieczeństwo danych w twojej firmie, nie chcesz, by padła ona ofiarą ataku hakera, nie przechodzi ci nawet przez myśl, że twoja księgowa nieumyślnie może zrobić przelew na ponad 100 tys. euro na fikcyjne konto, to ta konferencja uświadomi Ci, jakie może mieć skutki w/w działanie i jak należy sobie z tym radzić.

Adresaci

Konferencja Secure World Gdynia skierowana jest do:
  • dyrektorów zarządzających
  • zastępców dyrektora
  • kierowników i pracowników działów IT
  • właścicieli firm (małych i dużych)


Prelegenci

Witold Sobolewski

Chief Executive Officer VS DATA

Właściciel firmy VS DATA. Ma ponad 13-letnie, praktyczne doświadczenie pracy w laboratorium przy wykonywaniu skomplikowanych ekspertyz sądowych. Twórca pierwszych w Polsce podyplomowych studiów z zakresu informatyki śledczej na Wyższej Szkole Bankowej oraz podyplomowych studiów z Cyberbezpieczeństwa na Akademii Marynarki Wojennej. Posiada międzynarodowe certyfikaty w zakresie informatyki śledczej (GCFE, CFCE, ACE, CCFE), odzyskiwania danych (CDRP) i analizy urządzeń mobilnych (CMFF). Wykonał ponad 4200 ekspertyz z zakresu odzyskiwania danych i informatyki śledczej.

Piotr Konieczny

Chief Information Security Officer

Od 12 lat pomaga największym polskim i zagranicznym firmom w zabezpieczaniu sieci oraz serwisów internetowych. Absolwent Glasgow Caledonian University. Pracę w branży IT rozpoczął w brytyjskim oddziale Philips Electronics. Założyciel Niebezpiecznik.pl, firmy doradczej konsultującej projekty informatyczne pod kątem bezpieczeństwa. W ramach Niebezpiecznik.pl Piotr zarządza zespołem wykonującym audyty i testy penetracyjne systemów teleinformatycznych oraz prowadzi szkolenia dla administratorów a także programistów w zakresie ochrony sieci komputerowych i bezpiecznego tworzenia webaplikacji.

Organizatorzy

Organizatorami przedsięwzięcia są: firma VS DATA z Gdyni, która od 12 lat zajmuje się odzyskiwaniem danych cyfrowych oraz informatyką śledczą, a także portal Niebezpiecznik, który zajmuje się szeroko pojętym bezpieczeństwem w sieci, audytami oraz szkoleniami z zakresu bezpieczeństwa.

Miejsce

Park Naukowo Technologiczny w Gdyni

ul. Aleja Zwycięstwa 96/98,

81-451 Gdynia,

budynek III, sala C