Portfolio Experience 2019 PMO as the Transformation Enabler

konferencja
8-9 kwietnia 2019 r., Warszawa
WHITECOM Project Experience
WHITECOM Project Experience
Jedyne w Polsce wydarzenie o tematyce z obszaru Zarządzania Portfelem Projektów i PMO, skupiające praktyków i ekspertów z kraju i ze świata.

IDEA

Udział w konferencji zapewnia uczestnikom dostęp do narzędzi i praktyk, które pomogą w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych oraz osiągnięciu zrównoważonego i optymalnego portfela projektów w organizacji. Konferencja składa się z dwóch równoległych sesji panelowych, jest wypełniona wykładami, a także dyskusjami przy stolikach eksperckich, wymianą pomysłów i knowhow. Jest doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń.

Temat

PMO as the Transformation Enabler

  • Best Practices in Organizational Change
  • PMO Value Added Services
  • Leadership in Transformation Process
  • Projects and Portfolio Strategic Alignment


PMO AWARD

Podczas Konferencji odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w kategoriach Najbardziej Dojrzałe PMO oraz Najszybciej Rozwijające się PMO. Misją konkursu jest promowanie PMO jako jednostki wspierającej zarządzanie projektami w organizacjach oraz dobrych praktyk stosowanych w ramach struktur PMO. Podstawowym celem jest weryfikacja poziomu dojrzałości oraz rozwoju PMO względem lat poprzednich, w szczególności wdrażania nowych pomysłów, metod lub procesów, które doprowadziły do wymiernej poprawy w zarządzaniu projektami przynosząc tym samym korzyści biznesowe dla swoich organizacji.

WARSZTAT

9 kwietnia 2019 r. zapraszamy do udziału w warsztacie prowadzonym przez eksperta. Zachęcamy do rejestracji.

MIEJSCE

Hotel InterContinental Warszawa

ORGANIZATOR

WHITECOM Project Experience