Portfolio Experience 2018 PMO as the Strategy Bridge

konferencja
16-17 kwietnia 2018 r., WARSZAWA
WHITECOM Project Experience
WHITECOM Project Experience
Jedyne w Polsce wydarzenie o tematyce z obszaru Zarządzania Portfelem Projektów i PMO, skupiające praktyków i ekspertów z kraju i ze świata.

IDEA

Udział w konferencji zapewnia uczestnikom dostęp do narzędzi i praktyk, które pomogą w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych oraz osiągnięciu zrównoważonego i optymalnego portfela projektów w organizacji. Konferencja składa się z dwóch równoległych sesji panelowych, jest wypełniona wykładami, a także dyskusjami przy stolikach eksperckich, wymianą pomysłów i knowhow. Jest doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń.

Temat

PMO as the Strategy Bridge

  • Enterprise Agility
  • PMO Benefits and Challenges
  • Portfolio Best Practices


PMO AWARD

Podczas Konferencji odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w kategoriach Najbardziej Dojrzałe PMO oraz Najszybciej Rozwijające się PMO. Misją konkursu jest promowanie PMO jako jednostki wspierającej zarządzanie projektami w organizacjach oraz dobrych praktyk stosowanych w ramach struktur PMO. Podstawowym celem jest weryfikacja poziomu dojrzałości oraz rozwoju PMO względem lat poprzednich, w szczególności wdrażania nowych pomysłów, metod lub procesów, które doprowadziły do wymiernej poprawy w zarządzaniu projektami przynosząc tym samym korzyści biznesowe dla swoich organizacji.

WARSZTAT

17 kwietnia 2018 r zapraszamy do udziału w warsztacie prowadzonym przez eksperta. Zachęcamy do rejestracji.

MIEJSCE

Hotel RADISSON BLU CENTRUM, Warszawa.

ORGANIZATOR

WHITECOM Project Experience