Portfolio Experience 2017 Managing Organizational Change By Value And People

konferencja
3-4 kwietnia 2017 r., Warszawa
WHITECOM Project Experience
WHITECOM Project Experience
Jedyne w Polsce wydarzenie o tematyce z obszaru Zarządzania Portfelem Projektów i PMO, skupiające praktyków i ekspertów z kraju i ze świata.

IDEA

Udział w konferencji zapewnia uczestnikom dostęp do narzędzi i praktyk, które pomogą w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych oraz osiągnięciu zrównoważonego i optymalnego portfela projektów w organizacji. Konferencja składa się z dwóch równoległych sesji panelowych, jest wypełniona wykładami, a także dyskusjami przy stolikach eksperckich, wymianą pomysłów i knowhow. Jest doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń.

Temat

Managing organizational change by value and people

  • Psychology in PMO and portfolio implementation
  • Building project managers community
  • Benefits from sustainability project management
  • Delivery value by setting PMO services and leading people.


PMO AWARD

Podczas Konferencji odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w kategoriach Najbardziej Dojrzałe PMO oraz Najszybciej Rozwijające Się PMO. Misją konkursu jest promowanie PMO jako jednostki wspierającej zarządzanie projektami w organizacjach oraz dobrych praktyk stosowanych w ramach struktur PMO. Podstawowym celem jest weryfikacja poziomu dojrzałości oraz rozwoju PMO względem lat poprzednich, w szczególności wdrażania nowych pomysłów, metod lub procesów, któredoprowadziły do wymiernej poprawy w zarządzaniu projektami przynosząc tym samym korzyści biznesowe dla swoich organizacji.

WARSZTAT

Oprócz udziału w Konferencji, można dodatkowo zapisać się na Warsztat w dniu 4 kwietnia 2017 r.

MIEJSCE

Hotel RADISSON BLU CENTRUM, Warszawa.

ORGANIZATOR

WHITECOM Project Experience