Summit EOIF GigaCon Elektroniczny obieg informacji w firmie

konferencja
25-26 lipca 2018 r., PGE Narodowy, Warszawa
GigaCon
GigaCon
Summit EOIF GigaCon to największa w Polsce konferencja o elektronicznym obiegu informacji - udział w pełni bezpłatny!

O wydarzeniu

Nowoczesne narzędzia informatyczne mają nam pomóc w ciągłym i wygodnym wglądzie do wszystkich dokumentów, w sprawnym planowaniu, sterowaniu i kontroli w firmie, ale również ułatwić komunikację naszych pracowników, kontrahentów i partnerów biznesowych.

Gorąco zachęcamy do kolejnej edycji, która tradycyjnie odbędzie się pod koniec lipca w Warszawie, a dokładniej w dniach 25-26 lipca na PGE Narodowym. Zapraszamy do bezpłatnego udziału wszystkie osoby zainteresowane narzędziami do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

W programie

W ciągu 2 dni zapewniamy Państwu:
  • przegląd rozwiązań/narzędzi z zakresu obiegu dokumentów i procesów biznesowych (m.in. firm: WEBCON, Shodann, DSA, BeOne, Komputronik Biznes, Samsung Electronics Polska, Nexpertis, ELO Digital Office, Tecna)
  • możliwość udziału w wybranych wykładach (do wyboru ponad 30 prelekcji)
  • pokazy technologii, strefa relaksu
  • możliwość udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami
  • materiały konferencyjne (pakiety startowe) i przerwy kawowe


Szczegóły

Cały czas uzupełniamy szczegóły wydarzenia - pojawiać się będą nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne informacje. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej konferencji na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz rezerwacji miejsc pod linkiem: http://gigacon.org/event/eoif_summit_18/