IT w PRODUKCJI Druga edycja konferencji

konferencja
29 maja - 29 kwietnia 2018 r., Warszawa
GigaCon
GigaCon
W trakcie organizowanego wydarzenia dowiecie się Państwo jak usprawnić procesy produkcyjne w rozmaitego typu i różnej wielkości przedsiębiorstw bez względu czy dotyczy to kilku fabryk czy jednego zakładu.

O wydarzeniu

Każdy z systemów i sprzętów oferuje różne funkcjonalności, ale różnią się ceną i kosztami wdrożenia. Powstaje wiele pytań dotyczących tego jak wybrać odpowiednie narzędzia. Dlatego pomówimy o tym jak zoptymalizować koszty działania przedsiębiorstwa produkcyjnego poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań (głównie, ale nie tylko, informatycznych), choć poczatkowo wiele inwestycji może okazać się kosztownych.

Zostaną również wskazane rozwiązania i przytoczone konkretne studia przypadków, które mogą pomóc Państwu dobrać technologie potrzebne akurat w Państwa Firmie.

W programie

Podczas spotkania odbędą się prelekcje prowadzone przez Ekspertów, a przedstawiciele firm IT zaprezentują swoje rozwiązania i narzędzia dla produkcji. Swój udział potwierdziły już takie firmy jak: Shodann, IBCS Poland i A+C Systems.

Wybrane prelekcje:
  • Systemy serializacji produkcji - śledzenie i rejestracja danych dla jednostkowych opakowań w branży farmaceutycznej (Robert Chajdaś, IBCS Poland)
  • Jak radzić sobie z reakcjami ludzi w czasie wdrożenia IT w produkcji (MRP, MES, SCADA…)? (Wiesław Grabowski, Szkoła Zarządzania Zmianą)
  • Industrial Control System Security - Top 10 zagrożeń i metody przeciwdziałań (Rafał Gołębiowski, Ekspert Niezależny)
  • Zarządzanie IT oraz RODO w Produkcji (Piotr Kubiak, A+C Systems)
  • Jak zwiększyć efektywność w produkcji (Wojciech Siemiątkowski, Shodann)
  • Skuteczność projektów, zmian w produkcji (Bartłomiej Papisz, IGLOO)


Warunki udziału

Udział w konferencji jest w pełni bezpłatny! Jedynym warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji online, której formularz wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: http://gigacon.org/event/produkcja_18/