Konferencja Cloud Computing Bezpłatna konferencja o technologiach chmurowych

konferencja
poniedziałek, 29 maja 2017 r., Warszawa
GigaCon
GigaCon
Serdecznie zapraszamy do udziału w XXIV edycji ""bezpłatnej konferencji Cloud Computing GigaCon już 29 maja w Warszawie - udział całkowicie bezpłatny""!

Rozwiązania w chmurze cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ale także i zaufaniem. Cały czas zwiększa się liczba użytkowników, którzy odkryli zalety chmury: optymalizację kosztów, szybkość wdrożenia i elastyczność rozwiązań IT.

Niezależnie od tego czy są już Państwo użytkownikami rozwiązań opartych na cloud computingu czy jeszcze się Państwo do nich nie przekonali, zapraszamy serdecznie do bezpłatnego udziału w konferencji. Postaramy się pokazać, że model chmury obliczeniowej może być bardzo przydatny w codziennej pracy, jak wykorzystać w pełni oferowane nam narzędzia i przede wszystkim jak zapewnić bezpieczeństwo chmury (również pod względem regulacji prawnych).

Będzie to wspaniała okazja do wysłuchania prelekcji, podczas których wskazane zostaną rozwiązania i przytoczone konkretne studia przypadków, które mogą pomóc Państwu dobrać technologie potrzebne akurat w Państwa Firmie.

"Wybrane tematy prelekcji:"
  • Zapewnienie business continuity przy wykorzystaniu chmury publicznej Microsoft Azure (Sławomir Stanek, PEPCO POLAND)
  • Rozwiązania hybrydowe, czyli korzyści płynące z połączenia własnego data center z rozwiązaniami oferowanymi przez chmury komercyjne (GRUPA INTERIA.PL)
  • RODO i cyberbezpieczeństwo w Cloud Computing (Paweł Gruszecki, Kancelaria Kochański Zięba i Partnerzy)
  • Kolejne tematy już wkrótce...


Co więcej zaprezentowany zostanie przegląd technologii chmurowych - przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania. W tej edycji swój udział potwierdziły już takie firmy jak: Konica Minolta, Nuvias, Riverbed, Oktawave.

Cały czas uzupełniamy szczegóły wydarzenia. Informacje o nowych tematach prelekcji i wystawcach będą dodawane na bieżąco, zatem zachęcamy do śledzenia strony konferencji.

Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE! Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: gigacon.org/event/cloud_waw_17