Kariera IT w Łodzi bezpłatne spotkanie branży IT

targi
sobota, 5 listopada 2016 r., Łódź
http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-lodz-05-11-2016/
http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-lodz-05-11-2016/
Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi – musisz tam być, bo to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

O targach

Prelekcje prowadzone przez ekspertów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Będziemy na bieżąco uzupełniać program wydarzenia, więc sprawdzaj poniżej opisy wykładów i naszych Prelegentów.

Mało tego! Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe, przyjdź zobaczyć jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy i poznaj ich najnowsze oferty pracy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników w województwie łódzkim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, sprawdzić aktualnie prowadzone projekty, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń! :)

Ponadto w trakcie Kariera IT odbywać się będą pokazy technologii (m.in. druk 3D), a na każdego uczestnika czekać będzie także poczęstunek, materiały targowe oraz możliwość konsultacji swojego CV z doradcą zawodowym. Na zakończenie wydarzenia szykujemy konkursy z nagrodami!

W programie

  • Bartłomiej Witczak - Functional Programming in JavaScript for everyone
  • Tomasz Płuciennik - Swift 3.0 – świeże spojrzenie na nowości w języku programowania na urządzenia Apple
  • Iwona X Kunach - Jak mówić by inni mnie słuchali?
  • Alex Zhukovich - Testable Android apps
  • Mateusz Sikorowicz - Plan kariery
  • Patryk Gałach - Czas na start w game dev
  • Łukasz Łuczak - Mikroserwisy w służbie frontendu
  • Dariusz Kalbarczyk - AngularJS – Architektura aplikacji
  • Łukasz Karwacki - Business vs IT. Jak i dlaczego warto się dogadać?


Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE – wystarczy jedynie rejestracja na stronie wydarzenia.