International PMI Poland Chapter Congress JOURNEY TO VALUE

kongres
28-30 listopada 2016 r., Warszawa
https://www.facebook.com/PMIPCCongress/
https://www.facebook.com/PMIPCCongress/
Największe wydarzenie nt. zarządzania projektami w Polsce! W tym roku już 11. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter zabierze nas w podróż do najlepszych praktyk zarządzania projektami, mądrego przywództwa i otwartości na nowe wyzwania. Jest to niewątpliwie najbardziej prestiżowe wydarzenie w Polsce w kalendarzach project managerów, skupiające co roku najlepszych praktyków z całego świata, którzy podczas prelekcji i warsztatów dzielą się swoim unikatowym doświadczeniem. Nowa perspektywa na zarządzanie projektami, przestrzeń do czerpania sprawdzonych rozwiązań, inspirujące dyskusje, pełni pasji uczestnicy czy nawiązywanie nowych relacji biznesowych – to tylko początek długiej listy benefitów płynących z uczestnictwa w Kongresie.

Trzy ścieżki tematyczne!

Kongres będzie podzielony na trzy główne ścieżki, a każda z nich odpowiadać będzie jednemu z trzech boków PMI Talent Triangle. Każdy uczestnik będzie mógł poczuć się jak podróżnik odbywający swoją drogę do wartości.

Technical Management

Moving forward to Value. Prelekcje prowadzone podczas tej ścieżki pozwolą wysłuchać doświadczeń biznesowych ekspertów w zakresie m.in.: zarządzania projektami/programami/portfolio, PMO, dojrzałości projektowej oraz zarządzania wiedzą i związanych z nimi przypadków, z którymi zetknęli się nasi prelegenci. Udział w wykładach pozwoli poznać tajniki które odgrywają co raz większą rolę w dynamicznym świecie biznesu oraz nowoczesnego zarządzania.

Leadership Management

Steering the Way to Value. Prelegenci skupią się na umiejętnościach i wiedzy leaderów oraz zachowaniach przywódczych, które pomagają organizacjom osiągać ich cele biznesowe. Podczas wykładów poznamy jak ważne są umiejętności miękkie Kierownika Projektu, poznamy historie konfliktów, które udało się skutecznie zażegnać dzięki nieprzeciętnym umiejętnościom przywódczym Project Managerów.

Strategic Management

Setting the Course to Value. Udział w tej serii wykładów da odpowiedź na poniższe pytania oraz wiele innych: Jak dostosować zarządzanie projektami do strategii biznesowej w start-up’ach, małych i średnich firmach oraz korporacjach? Jak zaimplementować zespół PMO i wycisnąć 100% z możliwości jakie daje jego posiadanie w przedsiębiorstwie? Albo która metodyka będzie najlepsza dla Twoich potrzeb?

Ponadto w programie

Poza wspaniałymi prelekcjami, goście Kongresu będą w tym roku mogli skorzystać również z wielu atrakcji dodatkowych. Kilka z nich to:
  • Speedmentoring. W rolę mentorów wcielą się takie osobowości jak Tomasz Boiński, Małgorzata Kusyk, czy Dariusz Ciechan, a także część z prelegentów.
  • Round tables. Wypracowywanie rozwiązań, dzielenie się doświadczeniem i networking z innymi uczestnikami, a także z prelegentami przy jednym stole. Sesje będą moderowane przez specjalistów.
  • Gry networkingowe
  • Konkursy
  • Inne


Obok prelekcji i owocnych dyskusji rozwój uczestników wspierać będą praktyczne warsztaty z ekspertami trzeciego dnia Kongresu. Uwieńczeniem Kongresu będzie Gala i finał konkursu Projekt Roku 2016.