EOIF GigaCon Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

konferencja
środa, 25 stycznia 2017 r., Kraków
GigaCon
GigaCon
Miło nam poinformować, że już wkrótce odbędzie się kolejna edycja konferencji EOIF - Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie. Wydarzenie będzie poświęcone rozwiązaniom usprawniającym zarządzanie, obieg informacji oraz digitalizację dokumentacji.

Według raportu IDC przedsiębiorstwa zmagają się nawet z 20% spadkiem produktywności każdego roku, który jest spowodowany wyzwaniami płynącymi z pracą nad dokumentami.

  • Co może zyskać Twoje przedsiębiorstwo usprawniając obieg informacji?
  • Jaki system IT będzie najodpowiedniejszy dla Twojej firmy?
  • Czy pełna digitalizacja dokumentów jest w ogóle możliwa?

66% przedsiębiorców wskazuje archiwizację dokumentów w jednym miejscu za jedną z najważniejszych korzyści automatyzacji procesów biznesowychZapraszamy do całkowicie bezpłatnego udziału wszystkie osoby zainteresowane nowoczesnymi rozwiązaniami do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Jak co roku przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji. W tym roku będą z nami m.in. firmy BeOne, Elliteq i XSystem, aczkolwiek cały czas uzupełniamy informacje na stronie internetowej wydarzenia i będą pojawiać się nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne notyfikacje.

W ramach udziału w konferencji każdemu uczestnikowi zapewniamy:

  • materiały konferencyjne
  • przerwę kawową
  • możliwość udziału w wybranych wykładach
  • możliwość udziału w losowaniu nagród


Rejestracja jest już otwarta, zatem serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie wydarzenia.