IT w Administracji GigaCon Informatyzacja polskich urzędów i instytucji administracji publicznej

konferencja
czwartek, 23 listopada 2017 r., Warszawa
IT w Administracji GigaCon
IT w Administracji GigaCon
Niezmiernie miło nam poinformować, że już 23 listopada w Warszawie (Hotel Courtyard by Marriott) odbędzie się bezpłatna konferencja dedykowana specjalnie polskim urzędom i instytucjom administracji publicznej.

IT W ADMINISTRACJI

Konferencja IT W ADMINISTRACJI to szansa na wysłuchanie wykładów merytorycznych m.in o tym:
  • jakie przepisy unijne polskie urzędy będą musiały przestrzegać w związku z wejściem w życie Dyrektywy o elektronicznych fakturach,
  • jak w dobie przyrostu ilości różnego rodzaju danych cyfrowych w instytucjach publicznych rozbudować infrastrukturę informatyczną, aby przebiegała w sposób dobrze zaplanowany w czasie oraz przewidywała właściwy dobór rozwiązań technicznych,
  • zostaną również przedstawione przyszłe korzyści dla Obywatela płynące z mechanizmów procesowo-technicznych, które zapewni Platforma Integracji Usług i Danych.


W programie

Firmy IT takie jak: LOG Systems, Legrand Polska, Mikrofilm-service pokażą konkretne i gotowe rozwiązania. Swoimi doświadczeniami podzielą się także przedstawiciele administracji, którzy z tematem się zmierzyli: Mariusz Misiek (Ministerstwo Cyfryzacji), Krzysztof Sirko (Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie), Rafał Sowiński (Instytut Logistyki i Magazynowania).

Zadbamy również o czas na rozmowy, wymianę doświadczeń oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów podczas przerwy kawowej.

Warunki udziału

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie wydarzenia.

Jedynym warunkiem wzięcia udziału w konferencji jest bezpłatna REJESTRACJA każdego z pracowników urzędu/instytucji przez stronę www.