Advertisement Oracle Digital Day 2016 Innovation to grow. Insight to control.

konferencja
wtorek, 15 listopada 2016 r., Warszawa
https://eventreg.oracle.com/profile/web/index.cfm?PKWebId=0x365979b178
https://eventreg.oracle.com/profile/web/index.cfm?PKWebId=0x365979b178
Transformacja cyfrowa staje się faktem. Do niedawna intrygujący trend, dziś jest to całkowicie realne zjawisko i nowy imperatyw w prowadzeniu działalności organizacji. Obejmuje zarówno zmiany technologiczne (zastosowanie nowoczesnego oprogramowania, czy sprzętu komputerowego), jak i transformację modelu zarządzania w firmach, czy urzędach.

O KONFERENCJI

Oracle jak co roku organizuje jesienią konferencję, która będzie poświęcona omówieniu najnowszych trendów w informatyce biznesowej. W roku bieżącym wiodącym tematem jest transformacja cyfrowa systemów informatycznych, którą podejmują firmy przy użyciu nowoczesnych technologii – takich, jak Chmura, rozwiązania mobilne, Big Data, czy media społecznościowe - aby uzyskać większą wydajność swojego biznesu.

Tematyka

Największa konferencja technologiczna Oracle w roku 2016 odbędzie się 15 listopada w Warszawie pod nazwą Oracle Digital Day 2016 i obejmie szerokie spektrum problemowe w kilku ścieżkach tematycznych:
  • Sprzęt komputerowy - systemy programowo-sprzętowe, pamięci masowe, serwery i procesory
  • Projektowanie systemów IT – narzędzia deweloperskie
  • PaaS oraz IaaS – nowoczesne platformy technologiczne w Chmurze
  • Systemy EPM i ERP dostępne w modelu Cloud Computing
  • Rozwiązania HCM w modelu SaaS
  • Customer Experience - chmurowe rozwiązania do zapewniania doskonałych relacji z klientami


Formuła

Wszystkie sesje będą bieżącym roku sprofilowane pod względem tematycznym zgodnie z zainteresowaniami poszczególnych grup odbiorców – takich, jak liderzy IT, finansów, HR, marketingu, sprzedaży i serwisów oraz deweloperów i projektantów oprogramowania.

Oracle Digital Day 2016, to także przykłady konkretnych wdrożeń systemów IT działających w modelu Chmury, sesje demo prezentujące działanie technologii cyfrowych na żywo oraz inspirujące dyskusje w gronie ekspertów, analityków i praktyków.

Szczegóły dotyczące agendy, a także formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem w konferencji Oracle Digital Day 2016 są dostępne na stronie