Znamy Finalistów konkursu na najlepiej zarządzany projekt!

IPMA
IPMA
Z wielką przyjemnością informujemy, że w finale tegorocznej edycji Konkursu Polish Project Excellence Award znalazło się 5 projektów, które w tym roku walczą o miano "Najlepiej zarządzanego projektu w Polsce w roku 2017".

Polish Project Excellence Award

Konkurs Polish Project Excellence Award propaguje najbardziej spektakularne osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami poprzez nagradzanie doskonale zarządzanych projektów oraz docenienie prowadzących je zespołów.

Gala Polish Project Excellence Award, podczas której zostaną przyznane nagrody dla najlepiej zarządzanych projektów odbędzie się w dniu 16 listopada w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Tego wieczoru na jednej scenie staną zespoły projektowe najlepiej zarządzanych projektów w Polsce!

Ponadto Finaliści będą mieli okazję do zaprezentowania swoich projektów oraz zespołów projektowych podczas specjalnego spotkania „Market Place” drugiego dnia Konferencji. Jest to doskonała okazja do nawiązania kontaktów, wspólnego świętowania i wymiany doświadczeń.

Tegoroczni Finaliści to:

  • Elektrotim S.A. „Poligon Pożarniczy w Grupie”
  • Urząd Miejski Wrocławia „I am European – Jestem Europejczykiem - rola Parlamentu Europejskiego w moim życiu”
  • KGHM Polska Miedź S.A. „Program Modernizacji Pirometalurgii w Hucie Miedzi Głogów”
  • Bank Zachodni WBK S.A. Grupa SANTANDER „NP3355-Wdrożenie Ablnitio Express>it jako silnika decyzyjnego w procesach kredytowych”
  • KRUK S.A. „System Sugestii Pracowniczych”


Więcej o konkursie:

ipma.pl/ppe-award/o-nagrodzie

Kontakt:

Wioletta Kastrau
Dyrektor ds. rozwoju produktów i usług IPMA Polska
Tel. +48 600 509 129
wioletta.kastrau@ipma.pl
www.ipma.pl