Zaproszenie na webinarium Alternatywne sposoby dostarczania usług IT

6 grudnia, w piątek odbędzie się webinarium pt Alternatywne sposoby dostarczania usług IT.

Podczas webinarium przyjrzymy się zastosowaniom rozwiązań wykorzystujących procesory POWER jako alternatywy dla architektury x-86. Przykłady zaprezentuje Łukasz Stolarczyk z IBM.

Systemy oparte o procesory POWER oferują niezrównaną wydajność przetwarzania transakcyjnego i wsadowego w środowiskach UNIX, IBM i oraz Linux. Ponadto są to rozwiązania stabilne i bezpieczne – zarówno pod kątem przetwarzania jak i bezpieczeństwa inwestycji. Korzystając z lat doświadczeń IBM kontynuuje swoją pracę nieustannie rozwijając najnowsze technologie i odpowiadając na potrzeby rynku poprzez np. udostępnianie dodatkowych funkcji w ramach rozwiązań Power dla użytkowników popularnego systemu operacyjnego Linux.

Rozwiązania oparte o procesory POWER wykorzystywane są w wielu przedsiębiorstwach w Polsce i na świecie w kluczowych aplikacjach. Łączone bywają z systemami opartymi na architekturze x-86, które odpowiadają za funkcje pomocnicze. Wśród branż wiodących w wykorzystaniu na pewno należy podać branżę finansową, nie mniej jednak liczne zastosowania znajdziemy też i w innych dziedzinach.

Więcej informacji na stronie: http://www.e-webinaria.pl/events/ibm-power/