XIX Konferencja IPMA Polska

 XIX Konferencja IPMA Polska
XIX Konferencja IPMA Polska
W dniach 17-18 listopada 2016 r. w Warszawie odbędzie się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń dla wszystkich osób zawodowo związanych z zarządzaniem projektami, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Będzie to doskonała okazja do spotkania w jednym miejscu wszystkich pasjonatów zarządzania projektami, reprezentujących różne branże.

Temat przewodni tegorocznej edycji wydarzenia to integracja wiedzy i doświadczenia profesjonalistów w dziedzinie zarządzania projektami. Udział przedstawicieli różnych branż zagwarantuje możliwość poznania wielorakich rozwiązań z zakresu zarządzania, często niespotykanych w polskich realiach. Odpowiednio zaplanowana formuła spotkania, uwzględniająca prelekcje specjalistów, jak również warsztaty praktyczne dla wszystkich uczestników, pozwoli przetestować wiedzę teoretyczną na konkretnych przykładach, z którymi można spotkać się na co dzień w pracy zawodowej.

Przykładowe tematy, poruszane podczas wystąpień prelegentów to m. in.:

• Wyzwania dla PMO. Dojrzałość organizacji,

• Project Manager – specjalista w zarządzaniu, czy specjalista z zakresu tematycznego,

• PMO – kluczowy element organizacji uczącej się.

Ważnym i nieodłącznym elementem wydarzenia jest uroczysta Gala Polish Project Excellence Award, podczas której zostaną wręczone nagrody za najlepiej zarządzane projekty. W tym roku w gronie laureatów znajdą się nie tylko polscy Project Managerowie, ale także reprezentanci wielu państw świata.

Więcej na temat kongresu na stronie konferencja.ipma.pl

Fundacja Governica jest patronem medialnym Konferencji.