Warszawskie Dni Rekrutacji 2015

 Warszawskie Dni Rekrutacji 2015
W tym roku już po raz czwarty odbędą się Warszawskie Dni Rekrutacji. 12 i 13 lutego w Akademii Leona Koźmińskiego będziemy mogli znów spotkać się z profesjonalistami Zarządzanie zasobami ludzkimi|HR odpowiedzialnymi za rekrutacje, rozwoje talentów i employer branding.

Tematyka podróży do świata HR została ułożona wedle czterech stylów muzycznych. Zainspirowane muzyką klasyczną są prelekcje mówiące o dobrych standardach, ukazujące właściwe sposoby postępowania. Wdrożenia rozwiązań EB i rekrutacyjnych symbolizuje muzyka rockowa, jazz to nowe trendy i inspiracje z badań, a techno – nowoczesne technologie w działaniach HR.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, tegoroczne wydarzenie ma zgromadzić ponad 400 specjalistów z branży. Konferencję ma otworzyć znany praktyk biznesu, lecz organizatorzy nie chcą jeszcze zdradzać jego nazwiska – przygotowują konkurs, w którym trzeba będzie zgadnąć, kto to będzie.

Kilkadziesiąt przygotowanych prelekcji będzie kończyć się sekcją pytań i odpowiedzi. Drugi dzień będzie warsztatowy, w którym uczestnicy będą mogli praktycznie rozwijać swoje umiejętności. Imprezę zakończy sesja Open Space, podczas której eksperci będą moderowali rozwiązywanie konkretnych case'ów w małych grupach.

Więcej informacji na stronie Warszawskich Dni Rekturacji