Turniej Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej

 Turniej Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej
Stowarzyszenie Inżynierii Wymagań zaprasza, w imieniu swoim i partnerów na Turniej Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej RE-Challenge , który odbędzie się w Warszawie, 14-15 maja 2015 roku.

Inżynieria wymagań i analiza biznesowa są bezwzględnie najważniejszymi czynnikami sukcesu dla projektów IT, o czym świadczą dobitnie - między innymi - dane, opublikowane w 2014 roku w „Chaos Report” The Standish Group, oraz wyniki badań Instytutu Gartnera. Niestety, w rzeczywistości IT te dziedzina wciąż jest niedoceniana. Oczywiście, wszyscy tę dyscyplinę realizują – bez niej nie tylko nie dałoby się żadnego projektu ukończyć, ale nawet rozpocząć – ale bez pełnej świadomości jej zasad, w ramach działań o innych nazwach, na czym oczywiście cierpi jakość i produktywność przedsięwzięć IT.

RE-Challenge jest zarówno ciekawym i angażującym turniejem z nagrodami dla najlepszych , ale także konferencją z programem na najwyższym, światowym poziomie.

RE-Challenge to także dyskusję panelową na temat przyszłości tej dyscypliny, perspektyw jej wzrostu, dróg kariery oraz sposobów zdobywania wiedzy.

Zapraszamy osoby zainteresowane współpracą (info@re-challenge.pl), oraz przede wszystkim UCZESTNIKÓW KONKURSÓW .