THINK BIG – pomoc dla firm o niestandardowym myśleniu

 THINK BIG – pomoc dla firm o niestandardowym myśleniu
Ruszyła II edycja THINK BIG, programu dla właścicieli mikro i małych przedsiębiorstw. Oferta przeznaczona jest dla firm o globalnych horyzontach. Główna nagroda to 40 tys. złotych.

Program THINK BIG z założenia ma przyciągać te firmy, którym zależy na globalnym rozwoju, ale które opierają swoje ambicje, plany i działalność o innowacyjne technologie. Równie ważne dla członków jury oceniających jakość pomysłów i ich realizację jest umiejętność połączenia kreatywności i pasji z działalnością stricte biznesową.

Finansowe i merytoryczne wsparcie

THING BIG to oferta dla firm, które aktywnie działają od co najmniej roku. W rywalizacji może wziąć udział każdy, kto przedstawi niestandardowy pomysł na rozwój swojego przedsiębiorstwa. Najlepsze firmy otrzymają nie tylko wsparcie finansowe (główna nagroda to 40 tys. złotych, zdobywcy dwóch drugich miejsc zdobędą po 20 tys. złotych), ale również będą mieć możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z mentorami sektora innowacyjnego biznesu. Zgłoszenia zawierające opis dotychczasowej działalności przedsiębiorstwa oraz projekt rozwoju biznesu firmy należy przesyłać za pośrednictwem formularza on-line dostępnego na thinkbig.upc.pl/, nie później niż do 7 listopada.

Źródło

pierwszymilion.forbes.pl