ROZWIĄZANIA W MODELU CLOUD COMPUTING CORAZ BARDZIEJ POWSZECHNE

GigaCon
GigaCon
Rozwiązania w chmurze cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ale także i zaufaniem. Cały czas zwiększa się liczba użytkowników, którzy odkryli zalety chmury: optymalizację kosztów, szybkość wdrożenia i elastyczność rozwiązań IT. Jest to tańsze rozwiązanie niż wewnętrzna infrastruktura IT. W związku z tym przedsiębiorcy decydują się rezygnować z własnych serwerowni na rzecz usług chmurowych.

Co więcej światowe trendy wskazują na to, że w niedalekiej przyszłości trudno będzie się obejść bez cloud computingu w biznesie. Raport Gartnera brutalnie przewiduje, że te firmy, które do roku 2020 nie zdecydują się na rozwiązania w modelu cloud computing, będzie można zwyczajnie porównać do tych, które nie korzystają z Internetu. Brzmi poważnie, prawda?

Jednak przed decyzją o przejściu do chmury, warto wcześniej zapoznać się dostepnymi na rynku produktami i zrobić dokładną kalkulację kosztów. Wiele bowiem zależy od wielkości naszego przedsiębiorstwa. Co ciekawe już za kilka dni będzie doskonała okazja, by o chmurze porozmawiać. Postaramy się stworzyć miejsce wymiany doświadczeń z Ekspertami w tej dziedzinie.

Niezależnie od tego czy są już Państwo użytkownikami rozwiązań opartych na cloud computingu czy jeszcze się Państwo do nich nie przekonali, zapraszamy serdecznie do bezpłatnego udziału w konferencji Cloud Computing GigaCon już 29 maja w Warszawie. Postaramy się pokazać, że model chmury obliczeniowej może być bardzo przydatny w codziennej pracy, jak wykorzystać w pełni oferowane nam narzędzia i przede wszystkim jak zapewnić bezpieczeństwo chmury (również pod względem regulacji prawnych).

Będzie to wspaniała okazja do wysłuchania prelekcji, podczas których wskazane zostaną rozwiązania i przytoczone konkretne studia przypadków, które mogą pomóc Państwu dobrać technologie potrzebne akurat w Państwa Firmie.które mogą pomóc Państwu dobrać technologie potrzebne akurat w Państwa Firmie.

Przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania. W tej edycji swój udział potwierdziły już takie firmy jak: Konica Minolta, Nuvias, Riverbed, Oktawave.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: http://gigacon.org/event/cloud_waw_17/