Prawne regulacje Public Relations

 Prawne regulacje Public Relations
Na co mogą sobie pozwolić pracownicy działu PR? Jakie są ramy odpowiedzialności dziennikarza? Jakich informacji mogą żądać dziennikarze? Na co redakcja nigdy się nie zgodzi? – odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać podczas konferencji poświęconej ramom prawnym branży public relations.

Konferencja odbędzie się 15.05.2014 w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (ul. Książęca 4, sala Catalyst). Podczas spotkania będą analizowane podstawowe akty prawne dotyczące branży Public Relations. W programie przewidziano tematykę związaną z lokowaniem produktu i marki w prasie, radiu, telewizji i internecie. Ponadto uczestnicy konferencji będą mieli okazję zastanowić się zarówno nad możliwościami, jak i zagrożeniami związanymi z łatwością publikacji materiałów na Facebooku, Twitterze czy Instagramie.

Do przygotowania prelekcji zaproszono kancelarię LSW Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy. Koszt uczestnictwa w konferencji waha się od 995 zł. do 1595 zł. – w zależności od czasu, w którym uczestnik zgłosi chęć uczestnictwa.

Źródło

konferencje.pb.pl