Portfolio Experience 2016

 Portfolio Experience 2016
Portfolio Experience Conference to jedyne w Polsce wydarzenie o tematyce z obszaru zarządzania portfelem projektów i PMO, skupiające praktyków i ekspertów z kraju i ze świata. Dni 14-15 kwietnia staną się prawdziwym “świętem zarządzania portfelem projektów”. Pierwszy dzień konferencji będzie wypełniony wykładami, dyskusjami przy stolikach eksperckich, wymianą pomysłów i know-how. Drugiego dnia zainteresowane osoby będą miały możliwość wzięcia udziału w całodniowym warsztacie prowadzonym przez cenionego w świecie zarządzania projektami trenera.

Jest to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń. Udział w konferencji zapewnia uczestnikom dostęp do narzędzi i praktyk, które pomogą w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych i osiągnięciu zrównoważonego i optymalnego portfela projektów w organizacji.

Motyw przewodni tegorocznej edycji konferencji brzmi „Strategic Alignment and Business Transformation” . Wystąpienia będą poruszały tematy związane z transformacją organizacyjną i zwinnym podejściem, omówione zostaną zagadnienia z zakresu dopasowania zarządzania portfelem projektów do strategii organizacji, a także dotyczące rozwoju PMO i współpracy z innymi departamentami.

Nieodłącznym elementem konferencji jest również konkurs PMO Award . Misją konkursu jest promowanie PMO jako jednostki wspierającej zarządzanie projektami w organizacjach oraz dobrych praktyk stosowanych w ramach struktur PMO. Podstawowym zaś celem jest weryfikacja poziomu dojrzałości oraz rozwoju PMO względem lat poprzednich, w szczególności wdrażania nowych pomysłów, metod lub procesów, które doprowadziły do poprawy w zarządzaniu projektami, przynosząc tym samym korzyści biznesowe dla swoich organizacji.

Podczas konferencji odbędzie się uroczyste wręczenie nagród PMO Award w kategoriach Najbardziej Dojrzałe PMO oraz Najszybciej Rozwijające Się PMO.

Konferencja odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia w warszawskim hotelu Radisson Blu Centrum. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie konferencji.