Ogólnopolski Program Best Quality Employer 2016

 Ogólnopolski Program Best Quality Employer 2016
Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłasza rozpoczęcie Ogólnopolskiego Programu Best Quality Employer 2016. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej konferencji, zaplanowanej w Polskiej Agencji Prasowej S.A.

Program adresowany jest do firm, przedsiębiorstw i placówek świadczących najwyższej jakości usługi i dostarczających najlepsze produkty szkoleniowe w Polsce. Celem inicjatywy, firmowanej przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej jest wyłonienie oraz promocja przedsiębiorstw, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników oraz zapewniają stabilność zatrudnienia, zapewniając jednocześnie przyjazną atmosferę w pracy. To firmy których działalność wykracza ponad ogólnie przyjęte standardy jednocześnie wyznaczając nowe. Dla najlepszych pracodawców czeka statuetka Best Quality Employer oraz roczny pakiet promocji przygotowany przez patronów i organizatora.

Do konkursu firmy mogą zgłosić się samodzielnie, wypełniając i wysyłając do nas zgłoszenie; za pośrednictwem partnera branżowego lub uzyskać nominację, przyznaną bezpośrednio przez organizatora konkursu.

Firmy zgłoszone do tytułu zostaną zweryfikowane i ocenione przez niezależną Kapitułę Konkursu w procesie certyfikacji. O wynikach każdy laureat zostanie poinformowany listownie.

Więcej informacji na stronie http://www.certyfikacjakrajowa.org.pl/index.php?p=employer_2016.

Organizator

Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca firmy i przedsiębiorstwa w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim.

Więcej informacji na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl