Ogólnopolski Konkurs Eco Fleet Manager 2013 po raz czwarty

Eco Fleet Manager to konkurs skierowany do wszystkich, którzy czynnie zarządzają flotami samochodów służbowych. Organizatorami przedsięwzięcia są General Motors Poland, dystrybutor marki Opel, i Akademia Jazdy Opel prowadzona przez Mariusza Stuszewskiego. Trójka zwycięzców otrzymuje atrakcyjne nagrody: samochód marki Opel na miesiąc, atrakcyjny wyjazd, ale co najważniejsze, wygrywają oni także nagrody – szkolenia z bezpiecznej jazdy – dla swoich pracowników.

Aby wziąć udział w konkursie należy zalogować się na stronie www.fleet.com.pl , zaznajomić się z regulaminem i potwierdzić chęć udziału w konkursie EFM. Później wystarczy być uważnym czytelnikiem. Na stronie internetowej należy śledzić w zakładce konkursowej ciekawe artykuły, testy eksperckie, informacje, a czasem przekierowania na stronę www.opel.pl. Pod koniec kwietnia na stronie pojawi się specjalny test. Będzie to test z wiedzy, którą osoby biorące udział, uzyskały po lekturze wcześniej wspomnianych ciekawostek. Po wypełnieniu zadania zostanie wyłonione 60 osób.

Drugim etapem jest półfinał, który odbędzie się w maju w Gliwicach i będzie połączony ze zwiedzaniem linii produkcyjnej w fabryce Opla. Podczas półfinału, który będzie miał formę konferencji dla uczestników, także trzeba się będzie wykazać bystrością umysłu i spostrzegawczością, ponieważ konferencja będzie zakończona testem z wiedzy uzyskanej podczas wykładów. Jury złożone z przedstawicieli organizatorów konkursu, wybierze piętnastkę finalistów.

Finał, który odbędzie się w Warszawie będzie wydobywał wiedzę zdobytą podczas wcześniejszych etapów, ale trzeba się będzie wykazać umiejętnościami praktycznymi za kierownicą.

Pamiętajmy, że zgłoszenia można składać od 20.03.2013 do 10.05.2013 roku na stronie www.fleet.com.pl