Największa w Polsce konferencja o elektronicznym obiegu informacji - Summit EOIF 2019

GigaCon
GigaCon
Największa w Polsce konferencja o elektronicznym obiegu dokumentów i procesach biznesowych ponownie zawita na PGE Narodowy - udział w pełni bezpłatny!

O konferencji

Każda firma ma styczność z dokumentami, czy są to faktury, pisma, arkusze kalkulacyjne, e-maile, deklaracje, umowy czy wnioski. Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa są one nieodłącznym elementem funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa.

Każdy z systemów do elektronicznego obiegu informacji oferuje różne funkcjonalności, ale różnią się ceną i kosztami wdrożenia. Jak właściwie wybrać system?

Zatem jeśli poszukujesz dla swojej Firmy rozwiązań z obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji, możemy:
  • życzyć Ci powodzenia podczas przeglądania setek ofert w internecie i umawiania się na bezpośrednie spotkania z dostawcami, co zapewne zajmie Ci sporo czasu
  • zaprosić Cię na największą w Polsce konferencję dotyczącą obiegu informacji, gdzie w ciągu 2 dni w jednym miejscu przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem


My wolimy to drugie. A Ty?

W programie

Uczestnictwo w tym 2-dniowym wydarzeniu zapewni Wam przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań usprawniających zarządzanie dokumentacją, obieg informacji oraz digitalizację i archiwizację. Będzie to świetna okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i networkingu.

Podczas spotkania odbędzie się do wyboru kilkadziesiąt prelekcji prowadzonych przez Ekspertów, a przedstawiciele wiodących firm informatycznych zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji.

Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji: Strefa Technologii, Strefa Relaksu, konkursy z cennymi nagrodami i inne.

Cały czas uzupełniamy szczegóły wydarzenia - pojawiać się będą nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne informacje. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej konferencji na bieżąco!

Zgłoszenia

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz rezerwacji miejsc na stronie