Najlepiej zarządzany projekt

Najlepiej zarządzany projekt
Najlepiej zarządzany projekt
W finale tegorocznej edycji Konkursu Polish Project Excellence Award znalazło się 7 projektów, które w tym roku walczą o miano "Najlepiej zarządzanego projektu w Polsce w roku 2016".

W dniu 9 października odbyły się obrady Jury Polish Project Excellence, podczas którego, spośród wszystkich zgłoszonych projektów wyłoniono finalistów konkursu na najlepiej zarządzany projekt PPEA 2016. Jury po raz pierwszy w tym roku dokonało kategoryzacji projektów na projekty: społeczno-organizacyjne, infrastrukturalne oraz inwestycyjne. Laureatów poznamy dopiero podczas uroczystej Gali.

Konkurs Polish Project Excellence Award propaguje najbardziej spektakularne osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami poprzez nagradzanie doskonale zarządzanych projektów oraz docenienie prowadzących je zespołów.

Gala Polish Project Excellence Award, podczas której zostaną przyznane polskie i międzynarodowe nagrody dla najlepiej zarządzanych projektów odbędzie się w dniu 17 listopada w szczególnym miejscu – Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej ATM Studio w Warszawie. Tego wieczoru na jednej scenie staną zespoły projektowe najlepiej zarządzanych projektów w Polsce i na świecie! Jest to doskonała okazja do nawiązania kontaktów, wspólnego świętowania i wymiany doświadczeń.

Tegoroczni Finaliści to:
  • Bank Zachodni WBK „Obsługa Bez Barier w Banku Zachodnim WBK”
  • Urząd Miasta Wrocławia „Destination Imagination – Akademia Kreatywności”
  • PORR Infrastructure S.A. „Odbudowa Mostu Łazienkowskiego w Warszawie”
  • SPRINT S.A. „Inteligentne systemy transportowe w Bydgoszczy”
  • PKP PLK S.A. „Polepszenie jakości usług przewozowych poprzez poprawę stanu technicznego linii kolejowych nr 61 i 700 na odcinku Częstochowa – Fosowskie”
  • General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o. „Uruchomienie produkcji Opel Astra V (piątej generacji) w GMMP Gliwice”
  • ATLAS Sp. z o.o. „Budowa Zakładu Produkcyjnego Pap Hydroizolacyjnych dla Tajfun OOO w Grodnie (Republika Białorusi)”


Więcej o konkursie: www.ipma.pl/ppe-award/aktualnosci

Zapraszamy również na Konferencję Zarządzania Projektami IPMA Polska która odbędzie się w dniach 17-18 listopada w Sound Garden Hotel w Warszawie. Tegoroczna edycja Konferencji odbywa się pod hasłem KOMPETENCJE PROFESJONALISTÓW - ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI www.konfrencja.ipma.pl