Miejsca na spotkania biznesowe w jednym miejscu

 Miejsca na spotkania biznesowe w jednym miejscu
Powstał nowy serwis internetowy, który w jednym miejscu gromadzi lokale do szybkiego wynajmu na spotkania biznesowe i do pracy.

Platforma My Meeting Rooms funkcjonuje od połowy lutego. Osoby i firmy poszukujące miejsca na spotkanie biznesowe mogą za pośrednictwem platformy zarezerwować lokal bez wychodzenia z domu, o każdej porze dnia i nocy. Można też oceniać wybrane miejsca i wyrażać opinie na ich temat. – W Polsce działają strony internetowe, na których można rezerwować różnego rodzaju lokale czy sale konferencyjne, ale nie ma takiej, która oferowałaby w jednym miejscu dostęp do wszystkich lokali odpowiednich na spotkania biznesowe – twierdzi Michał Witewski, pomysłodawca i właściciel My Meeting Rooms.

W bazie portalu znajduje się 90 sal o różnym standardzie, cenie i możliwościach. Obsługa serwisu jest prosta. Wystarczy wybrać odpowiedni lokal i czas spotkania (ewentualnie elementy dodatkowe, np. projektor, głośniki, czy też catering). Szczegółowe informacje znajdziemy pod adresem: www.mymeetingrooms.pl.

Źródło

firma.pb.pl