Management Workout - nowa książka Jurgena Appelo

 Management Workout - nowa książka Jurgena Appelo
Jurgen Appelo jest współtwórcą Agile Lean Europe oraz Stoos Network. Jego książkę "Management 3.0" znają chyba wszyscy, zainteresowani tematyką Agile Management. W tym roku ma się ukazać kolejna jego publikacja, znana na razie pod roboczym tytułem "Management Workout".

"Management Workout" ma być zbiorem praktycznych porad dotyczących zarządzania. Jak pisze Jurgen Appelo, zarządzanie jest zbyt ważne, żeby pozostawić je tylko menadżerom. Dlatego cała organizacja powinna poznawać praktyczne rozwiązania "do wprowadzenia od najbliższego poniedziałku". Książka powinna być gotowa w maju tego roku.

W czerwcu, wraz z promocją książki rusza Management Workout book tour - cykl jednodniowych warsztatów w różnych miastach Europy.

Osoby chcące otrzymywać aktualne informacje na temat książki oraz cyklu warsztatów mogą skorzystać z subskrypcji. Każdy członek listy mailingowej otrzymuje:
  • najnowsze wiadomości o warsztatach Jurgena Appelo
  • dostęp do najnowszych materiałów z książki "Management Workout"
  • zniżkę na zakup książki (od maja)


Istnieje szansa, że jeden z warsztatów Jurgena Appelo odbędzie się w Polsce. Miejsce warsztatu wybierane jest na podstawie ilości subskrybentów z danego kraju. Zachęcamy więc do zapisywania się do listy mailingowej.