Konferencyjna jesień z Governiką

 Konferencyjna jesień z Governiką
Czas urlopów dobiega końca. Najwyższa pora żeby zaplanować jesienny kalendarz. Oto kilka konferencji które poleca Governica.

Wrzesień

  • 10 września odbędzie się warsztat Zajęcia z mistrzem Lean IT - Stevem Bellem. To jedyna okazja na spotkanie w Polsce twórcy pojęcia Lean IT. Uczestnicy warsztatu będą stosować techniki Lean do rozwiązywania prawdziwych problemów. Liczba miejsc ograniczona!


  • 11 i 12 września w warszawskim Space Club odbędzie się 7. Kongres itSMF Polska. To pierwsza w Polsce konferencja poświęcona w całości Lean IT. Wydarzenie, dzięki swojej tematyce i różnorodności wystąpień dostarczy wiedzy zarówno CIO, dyrektorom działów IT, osobom zarządzającym firmami jak również menedżerom wszystkich szczebli.


  • Management 3.0 Workout to warsztat, który 18 września poprowadzi jeden z założycieli Stoos Network - Jurgen Appelo. Celem warsztatu jest zaprezentowanie i przekazanie wiedzy o nowym podejściu do przywództwa i efektywnego zarządzania zwinną organizacją oraz pokazanie korzyści ze stosowania koncepcji agile.


  • 18 i 19 września postindustrialna sceneria Space Club będzie miejscem spotkania podczas konferencji Agile Management 2014. Dzięki wystąpieniom i dyskusjom podczas Agile Management 2014 dowiesz się jak w nowoczesny sposób zarządzać organizacją oraz kreować środowisko zapewniające zarówno efektywność, jak i dobrą atmosferę pracy, ale przede wszystkim jak nadać swojej organizacji zwinności dającej przewagę konkurencyjną.


  • Od 22 do 25 września Katowice będą opanowane przez przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Wszystko dzięki IV Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wydarzenie organizowane przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach jest kontynuacją idei spotkania biznesowego sektora MŚP zainaugurowanego w 2011 roku.


  • 25 i 26 września w Polsce po raz pierwszy zagości DevOps Days. W tych dniach w Warszawie będzie można uczestniczyć w znanym na całym świecie i cieszącym się renomą wydarzeniu. DevOps Days to okazja do prezentacji oryginalnych twierdzeń, które nie były prezentowane na innych spotkaniach oraz możliwość spojrzenia pod nowym kątem na istniejące problemy.


Październik

  • Czwarta edycja AgileByExample odbędzie się w dniach 29-31 października. Tegoroczne ABE poświęcone będzie praktycznemu wykorzystaniu metodyk z rodziny Lean i Agile.


Listopad

  • 6 listopada w Katowicach odbędzie się konferencja o wdzięcznej nazwie - Cloudyna. Prelegenci podzielą się swymi doświadczeniami zdobytymi podczas projektowania oraz implementowania globalnych, wysoko dostępnych, skalowalnych rozwiązań informatycznych opartych, bądź wykorzystujących technologię Cloud Computing w jej najczystszej postaci.


  • 24 i 25 listopada polski oddział PMI organizuje 9th International PMI Poland Chapter Congress. Rozmowy i prezentacje podczas kongresu skupiać będą się wokół dwóch skrajnie odmiennych typów projektów. Jednym z nich są projekty realizowane przy użyciu metod zwinnych a drugim mega projekty.