IX Kongres Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych

W dniach 27 – 29 maja br. w Bielsku-Białej odbędzie się IX Kongres Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, Rzecznika Praw Obywatelskich, Krajową Izbę Gospodarczą, Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Zaproszenie do udziału w obradach jest kierowane przede wszystkim do kadry kierowniczej i zarządzającej oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa informacji niejawnych, biznesowych i danych osobowych.

Celem Kongresu jest uaktualnienie wiadomości na temat zarządzania bezpieczeństwem organizacji, także od strony prawnej. Ponadto wydarzenie jest niepowtarzalną okazją do udziału w interesującej dyskusji, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń. Uczestnicy kongresu zapoznają się z nowatorskimi technologiami i rozwiązaniami z zakresu zarządzania bezpieczeństwem informacyjnym. Ponadto zostaną poruszone tematy dotyczące ochrony własności intelektualnej i przemysłowej.Uczestnictwo w kongresie jest płatne i wymaga uprzedniej rejestracji.

Źródło