Forum Inżynierii Wymagań „RE-Challenge” już w przyszłym tygodniu!

 Forum Inżynierii Wymagań „RE-Challenge” już w przyszłym tygodniu!
Już za 9 dni – 15 maja – odbędzie się Forum Inżynierii Wymagań „RE-Challenge”! Tego dnia w siedzibie Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki uczestnicy Forum będą mogli wysłuchać interesujących prezentacji oraz wziąć udział w warsztatach i dyskusjach przy okrągłych stołach.

W przypadku Forum Inżynierii Wymagań 13 z pewnością nie będzie pechowa. Właśnie tyle prezentacji zaplanowano podczas RE-Challange. Swoją wiedzą i doświadczeniami podzielą się specjaliści z Polski i z zagranicy. Agendę uzupełnią warsztaty oraz dwie sesje dyskusji przy okrągłych stołach. W programie dnia każdy znajdzie coś dla siebie.

Uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje siły w 45 minutowym konkursie. Na chętnych czekać będzie 40 pytań, wybranych przez Radę Programową. Regulamin konkursu dostępny na stronie Turnieju.Dzięki bogatemu programowi, każdy chętny znajdzie coś dla siebie.

Organizator – Stowarzyszenie Inżynierii Wymagań- w szczególności zachęca do udziału zwolenników metod zwinnych, specjalistów inżynierii wymagań, właścicieli firm, dyrektorów i specjalistów sprzedaży, projektantów i specjalistów architektury oprogramowania, programistów, testerów, analityków testowych i kierowników testów, prawników, specjalizujących się w brany IT oraz kierowników projektów.

Dowiedz się, jakie korzyści przyniesie Ci udział w RE-Challenge!