DevOps Days Warsaw

 DevOps Days Warsaw
W tym roku, po raz pierwszy DevOps Days odbędzie się w Polsce. 25 i 26 września 2014 w Warszawie będzie można uczestniczyć w znanym na całym świecie i cieszącym się renomą wydarzeniu. Warszawa dołączy tym samym do grona niemal 50 miast-gospodarzy DevOps Days.

Mimo, że do konferencji pozostały jeszcze ponad dwa miesiące, znany jest już prawie pełen program wydarzenia. Formuła konferencji zakłada trzy zróżnicowane sesje. Będą to półgodzinne wystąpienia speakerów, 5 minutowe sloty Ignite talks oraz cztery godzinne sesje Open Space.

DevOps Days to okazja do prezentacji oryginalnych twierdzeń, które nie były prezentowane na innych spotkaniach oraz możliwość spojrzenia pod nowym kątem na istniejące problemy. Jest to także miejsce w którym głos mogą zabrać także osoby o świeżym spojrzeniu. To miejsce gdzie głos mogą zabrać zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy!

DevOps Days Warsaw odbędzie się w dniach 25-26 września w Polsko – Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych, ul. Koszykowa 86, Warszawa. Rejestracja dostępna na stronie DevOps Days