CIT, PIT i VAT 2013/2014 - Przewodnik dla zaawansowanych

Śledzenie zmian w przepisach podatkowych to nieodłączna część biznesowej codzienności, niezależnie od tego, czy jest się dużym, średnim czy też mniejszym graczem na rynku. 29 sierpnia w Warszawie odbędą się warsztaty dotyczące tej tematyki.

Uczestnicy będą mogli przeanalizować pułapki i kwestie najbardziej problematyczne, związane ze zmianami podatkowymi wprowadzonymi w 2013 r. Dowiedzą się również, jakie zmiany jeśli chodzi o podatki, czekają ich w 2014r. Spotkanie poprowadzą doświadczeni praktycy z firmy TPA Horwath.

Szkolenie adresowane jest do dyrektorów finansowych, właścicieli firm, głównych księgowych oraz wszystkich osób podejmujących długoterminowe i strategiczne decyzje w spółce (planowanie finansowania, działania promocyjne i marketingowe, relacje z kontrahentami). Warsztaty będą mieć miejsce w Redakcji Pulsu Biznesu na ul. Kijowskiej 1 w Warszawie. W późniejszych terminach odbędą się również w Katowicach i Poznaniu.

Rok 2013 upływa pod znakiem wielu zmian, zarówno w podatku od towarów i usług, jak i w podatkach dochodowych. Wiele wskazuje na to, że rok 2014 również będzie obfitował w wyzwania związane ze stosowaniem nowych przepisów.Aby tym wyzwaniom sprostać, warto jak najwcześniej zapoznać się z wprowadzanymi zmianami. Kluczem do sukcesu jest jednak znajomość praktycznych implikacji i problemów związanych z wprowadzonymi zmianami.

Źródło

www.konferencje.pb.pl