Bezpłatna konferencja EOIF - Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

GigaCon
GigaCon
Przed nami ostatnia w tym roku konferencja z cyklu "EOIF - Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie"! Tradycyjnie już spotykamy się pod koniec roku w Trójmieście - zapraszamy serdecznie 6 grudnia do Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto.

Zapraszamy do całkowicie bezpłatnego udziału wszystkie osoby, które są zainteresowane rozwiązaniami usprawniającymi zarządzanie i funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa, bez względu na jego wielkość i branżę. Będziemy mówić o nowoczesnych i funkcjonalnych narzędziach do zarządzania dokumentacją, digitalizacji i archiwizacji dokumentów.

Podczas konferencji można dowiedzieć się m.in.:
  • Co może zyskać Twoje przedsiębiorstwo usprawniając obieg informacji? 
  • Jaki system IT będzie najodpowiedniejszy dla Twojej firmy? 
  • Czy pełna digitalizacja dokumentów jest w ogóle możliwa?


Rejestracja została otwarta, a na stronie www konferencji pojawiły się już pierwsze informacje, które można sprawdzić tutaj: https://gigacon.org/event/eoif_gda_18/

Wybrane tematy prelekcji:+ Obieg dokumentów na przykładzie obiegu faktur i portalu pracownika (Przemysław Sołdacki, Astrafox)+ Robot Pirxon dla każdej firmy. Co daje wdrożenie RPA? Dlaczego to się opłaca i jest łatwiejsze niż się wydaje? (Piotr Kaczmarek, SmartMedia/Pirxon)+ Firmowa platforma Opensource do zarządzania dokumentami i procesami – wdrożenia Alfresco i Activiti (Marcin Makowski, BeOne)+ ELO – idealna baza do przestrzegania RODO (Elke Schonemann, ELO Digital Office)+ Nowoczesna komunikacja wizualna oraz autorskie rozwiązania do obiegu dokumentów (Grzegorz Nowicki z Samsung Electronics i Włodzimierz Urbański z Komputronik Biznes)+ Kolejne tematy już wkrótce...

Ponadto w trakcie spotkania przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji. W tym roku będą z nami m.in. firmy BeOne, Komputronik Biznes, Samsung Electronics Polska, Nexpertis, ELO Digital Office, SmartMedia/Pirxon, aczkolwiek cały czas uzupełniamy informacje na stronie internetowej wydarzenia i będą pojawiać się nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne notyfikacje.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie wydarzenia: http://gigacon.org/event/eoif_gda_18/

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na bieżąco na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1199487046858856/