Bezpłatna konferencja Cloud Computing

GigaCon
GigaCon
Miło nam poinformować, że już 17 października w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji "Cloud Computing GigaCon".

Coraz więcej polskich przedsiębiorstw otwiera się na technologie chmurowe. Rozwiązania te cieszą się większym zainteresowaniem, ale także i zaufaniem.

Niezależnie od tego czy są już Państwo użytkownikami rozwiązań opartych na cloud computingu czy jeszcze się Państwo do nich nie przekonali, zapraszamy serdecznie do całkowicie bezpłatnego udziału w konferencji, która pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie tych właśnie rozwiązań. Postaramy się pokazać, że model chmury obliczeniowej może być bardzo przydatny w codziennej pracy, jak wykorzystać w pełni oferowane nam narzędzia i przede wszystkim jak zapewnić bezpieczeństwo chmury (również pod względem regulacji prawnych).

Będzie to wspaniała okazja do zapoznania się z przeglądem technologii chmurowych - w tej edycji swój udział potwierdziły już takie firmy jak: Oktawave i LOG Systems. W programie czekać będzie oczywiście kilka bardzo ciekawych prelekcji, które przeprowadzone zostaną przez doświadczonych Ekspertów.

Cały czas uzupełniamy szczegóły wydarzenia. Informacje o pierwszych tematach prelekcji i wystawcach będą dodawane na bieżąco, zatem zachęcamy do śledzenia strony konferencji.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: http://gigacon.org/event/cloud_waw_18

Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/1895194243882110/