IT W UBEZPIECZENIACH

IT w Ubezpieczeniach GigaCon
IT w Ubezpieczeniach GigaCon
Zapraszamy na bezpłatną konferencję „IT w Ubezpieczeniach” 27 lutego, Warszawa

Niezmiernie miło nam poinformować, że już 27 lutego w Warszawie (Hotel Courtyard by Marriott) odbędzie się bezpłatna konferencja dedykowana specjalnie przedstawicielom towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych.

Konferencja "IT W UBEZPIECZENIACH" to szansa na wysłuchanie wykładów merytorycznych m.in. o:

  • IT w małej firmie ubezpieczeniowej. Wewnętrzny zespół czy outsourcing? Który model lepiej sprawdzi się do konkretnych projektów? Który model lepiej sprawdzi się do konkretnych projektów? Opowiemy o metodach motywacji oraz jak zbudować i utrzymać zespół specjalistów IT.
  • Jak Agile wpływa na funkcjonowanie firmy? Na jakie problemy i wyzwania powinny się przygotować firmy, które chciałyby wdrożyć tę metodę i jak z tymi problemami radzi sobie tak duża firma ubezpieczeniowa jak Axa.
  • Nowych przepisach RODO w branży ubezpieczeniowej – jak przygotować się na zmiany? Omówimy przepisy unijnego rozporządzania o ochronie danych osobowych oraz przedstawimy zagadnienia, które szczególnie dotkną firmy ubezpieczeniowe.
  • Minimalizacja istotnych ryzyk przetwarzania danych, dobre praktyki. Jak technologicznie wesprzeć proces uzyskiwania zgodności z RODO?


Zaprezentują się

Firmy IT m.in. takie jak: Oracle Polska, BeOne pokażą konkretne i gotowe rozwiązania. Swoimi doświadczeniami podzielą się także przedstawiciele towarzystw ubezpieczeniowych i nie tylko, którzy z tematem się zmierzyli:
  • Krzysztof Szczęsny (MACIF Życie TUW),
  • Robert Skrzypczak (AXA),
  • Wioletta Jaroń-Gwizdała (WJG Kancelaria Adwokacka).


Zadbamy również o czas na rozmowy, wymianę doświadczeń oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów podczas przerwy kawowej.

Więcej

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie wydarzenia:www.gigacon.org/event/administracja_warszawa_17/

Rejestracja

Jedynym warunkiem wzięcia udziału w konferencji jest bezpłatna REJESTRACJA każdego z pracowników towarzystwa ubezpieczeniowego bądź innej instytucji finansowej przez stronę: www.gigacon.org/event/ubezp_18/