Światowi liderzy branży Outsourcingu w jednym miejscu!

 Światowi liderzy branży Outsourcingu w jednym miejscu!
Targi Outsourcingu – Innowacje dla Twojego biznesu to najbardziej prestiżowe wydarzenie w Polsce, organizowane w Warszawskim Centrum EXPO XXI, w dniach 14-15 października 2015 roku. Są to targi o biznesowym charakterze, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy usług outsourcingowych, dedykowanych dla przedsiębiorstw poszukujących rozwiązań optymalizujących procesy swojej działalności.

Targi Outsourcingu mają nie tylko charakter wystawienniczy, ale i edukacyjnyoraz biznesowy. III edycja będzie obfitować w liczne seminaria i wydarzenia towarzyszące oraz sesje warsztatowe, panele dyskusyjne, wystąpienia czołowych przedstawicieli branży outsourcingowej. W trakcie trwania wydarzenia odbędzie się pierwsza Gala Złotych Puzzli Outsourcingu.

Targi Outsourcingu – Innowacje dla Twojego Biznesu to dwa dni biznesowe dla firm świadczących usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw, a także jedyne tego typu wydarzenie w Polsce. W jednym miejscu zgromadzą się najważniejsi przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się branży outsourcingu. Merytorycznym celem Targów Outsourcingu jest dostarczenie specjalistycznej i unikatowej wiedzy na temat stale rozwijającej się branży, jaką jest Outsourcing. Wydarzenie to jest także doskonałym miejscem do spotkania jednym miejscu liderów sektora usług zewnętrznych, a także platformą do wymiany doświadczeń i pozyskania celnych kontaktów biznesowych. Liczne wydarzenia towarzyszące sprzyjać będą podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju specjalistycznych kompetencji. Polska jest liderem w zakresie rozwoju outsourcinguw Europie, stąd też ogromne zainteresowanie tymi targami nie tylko w kraju ale i zagranicą.Wystawcy to najważniejsi przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się branży outsourcingu, oferujący usługi z 12 sektorów:

 1. HR
 2. Wsparcie Sprzedaży
 3. IT
 4. Marketing
 5. TSL/Usługi kurierskie
 6. CFM
 7. BPO
 8. Księgowość/Rachunkowość
 9. Doradztwo/Konsulting
 10. Call Center
 11. Zarządzanie nieruchomościami
 12. Biuro


Targi odwiedzane są przez przedstawicieli firm, które poszukują oferowanych przez wystawców rozwiązań, przyczyniających się do zoptymalizowania kosztów. Są to w szczególności:

 • Osoby na stanowiskach kierowniczych
 • Właściciele i prezesi firm
 • Kadra zarządzająca z każdego działu w firmie
 • Osoby decyzyjne w firmach
 • Osoby, które chcą otworzyć własny biznes
 • Przedstawiciele sektora publicznego – placówki edukacyjne, sportowe, medyczne, straż miejska, policja, wojsko, urzędy (miasta, gminy, dzielnicy, skarbowe), ministerstwa.
 • Inwestorzy


Tegoroczna edycja obfitować będzie w liczne zmiany, które z pewnością wpłyną na sukces targów. Będzie to nowoczesna aranżacja dwóch rodzajów stoisk kompleksowo zabudowanych w klasie Premium, co znacznie ułatwi komunikację wystawców z odwiedzającymi. Śniadanie networkingowe dedykowane branży outsourcingu to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych. W strefie networkingowej specjalnie przeznaczonej do Business Speed Dating przeprowadzisz spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi. W celu trafniejszego dotarcia do odpowiednich kontrahentów oddana zostanie do użytku platforma do umawiania spotkań (matchmaker).

Ponadto podczas pierwszego dnia wydarzenia odbędzie się pierwsza Gala Złotych Puzzli Outsourcingu! Nagrodzone zostaną firmy, które wybitnie wyróżniają się w trzech kategoriach:

 • Innowacja Roku
 • Objawienie Roku
 • Wytrwałość Roku


Warto podkreślić, że poza nominowanymi do nagród, uczestnikami przedsięwzięcia będą: przedstawiciele mediów, inwestorzy, anioły biznesu oraz znani freelancerzy.Podczas wydarzenia odbędzie się również konferencja prasowa!

Więcej informacji oraz bilety wstępu znajdą Państwo na stronie internetowej oraz na profilu na Facebook'u.

Zapraszamy!