Czym jest Governica?

Governica.com to wykorzystujący najnowsze technologie użyteczny przewodnik prezentujący standardy i najlepsze praktyki zarządzania organizacjami. Encyklopedyczne hasła, dostarczające podstawową i skondensowaną wiedze, uzupełniane są o artykuły zawierające praktyczne wskazówki. Governica.com to także miejsce w którym przeczytasz najnowsze wiadomości oraz dowiesz się o konferencjach, seminariach i warsztatach.

Wiedza dla każdego

Bez względu na to, czy szykujesz się do ważnego egzaminu, planujesz rozpocząć studia MBA a może jesteś CIO – dostępna w portalu Governica.com wiedza jest dla Ciebie. Prezentowane materiały przygotowywane są w taki sposób, aby były zrozumiałe dla początkujących oraz interesujące dla dociekliwych.

Serwis działa w oparciu o licencję CC-BY-SA 3.0, dzięki czemu wiedza zgromadzona w serwisie może być wykorzystywana w nieskrępowany sposób.

Merytoryczne przygotowanie

Wszystkie materiały przygotowywane są przez specjalistów. Prezentując standardy zarządzania współpracujemy z organizacjami i instytucjami formalnie nadzorującymi dany standard w naszym kraju.

Społeczność

Społeczność skupioną wokół serwisu Governica.com tworzą menedżerowie wszystkich szczebli – począwszy od właścicieli i członków rad nadzorczych, poprzez prezesów i członków zarządów, dyrektorów zarządzających i operacyjnych, a na kierownikach projektów i zespołów skończywszy.