Portfolio Experience 2017

WHITECOM PROJECT EXPERIENCE
WHITECOM PROJECT EXPERIENCE

Spis treści

OPIS

Portfolio Experience Conference to jedyne w Polsce wydarzenie o tematyce z obszaru zarządzania portfelem projektów i PMO, skupiające praktyków i ekspertów z kraju i ze świata. Dni 3-4 kwietnia 2017 staną się prawdziwym “świętem zarządzania portfelem projektów”. Pierwszy dzień Konferencji będzie wypełniony wykładami, dyskusjami przy stolikach eksperckich, wymianą pomysłów i know-how. Drugiego dnia zainteresowane osoby będą miały możliwość wzięcia udziału w całodniowym warsztacie prowadzonym przez cenionego w świecie zarządzania projektami trenera.

Jest to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń. Udział w konferencji zapewnia uczestnikom dostęp do narzędzi i praktyk, które pomogą w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych i osiągnięciu zrównoważonego i optymalnego portfela projektów w organizacji.

W tym roku Konferencja Portfolio Experience odbędzie się już po raz czwarty. W ubiegłych latach gościliśmy w sumie ponad 200 osób związanych z zarządzaniem projektami, a wśród nich wielu kierowników PMO. W roli prelegentów wystąpiły takie osobistości jak Alfonso Bucero, Johnny Mo, Paul Hodgkins, Olivier Lazar, Kris Jennes, Wiesław Kosieradzki, Peter Taylor, Mohamed Khalifa, Beth Ouellette czy Zbigniew Traczyk.

TEMAT

Motyw przewodni tegorocznej edycji Konferencji brzmi Managing organizational change by value and people. Wystąpienia będą poruszały tematy związane z zarządzaniem zmianą organizacyjną pod względem wartości i ludzi. Omówione zostaną zagadnienia z uwzględnieniem psychologicznego podejścia w realizacji portfela projektów, a także rozwoju PMO poprzez budowanie integracji i społeczności między Kierownikami projektów.

PRELEGENCI

Lista prelegentów wciąż pozostaje otwarta, ale swój udział potwierdzili do tej pory:
  • Henny Portman, światowej klasy prelegent z Holandii, jeden z partnerów Hedeman Consulting. Współpracował przy wprowadzaniu metod PMO w Europie i Japonii. Jest autorem wielu artykułów i książek o tematyce PM(O), a także prowadzi własny blog. W swoim wystąpieniu poruszy temat roli PMO w agile świecie.
  • Justyna Baranowska, Dyrektor PMO w Young Digital Planet S.A. - laureata nagrody PMO Award 2016. Od 13 lat związana z Young Digital Planet. Odpowiedzialna za wdrożenia głównych projektów edukacyjnych dla strategicznych klientów (z Niemiec, Francji, Libanu, Bułgarii, Łotwy i Belgii). Od 2014 roku zarządza Biurem Zarządzania Projektami w YDP. Odpowiada za przebieg procesów projektowych w firmie – ich realizację i sukces. Na Konferencji zdradzi w jaki sposób zbudować efektywny zespół Kierowników Projektów w organizacji.


KORZYŚCI

Konferencja umożliwi uczestnikom:
  • zapoznanie się z metodami oceny poziomu dojrzałości zarządzania projektami, programami i portfelem projektów w organizacji,
  • poznanie nowych trendów w zarządzaniu PMO i narzędzi, które będą wykorzystywane w przyszłości,
  • sprawdzenie jak inni radzą sobie z zaangażowaniem udziałowców do współpracy z PMO i przy zarządzaniu portfelem projektów,
  • zdobycie 7 PDU.


PMO AWAD

Nieodłącznym elementem konferencji jest również konkurs PMO Award. Misją konkursu jest promowanie PMO jako jednostki wspierającej zarządzanie projektami w organizacjach oraz dobrych praktyk stosowanych w ramach struktur PMO. Podstawowym zaś celem jest weryfikacja poziomu dojrzałości oraz rozwoju PMO względem lat poprzednich, w szczególności wdrażania nowych pomysłów, metod lub procesów, które doprowadziły do poprawy w zarządzaniu projektami, przynosząc tym samym korzyści biznesowe dla swoich organizacji.

Podczas konferencji odbędzie się uroczyste wręczenie nagród PMO Award w kategoriach Najbardziej Dojrzałe PMO oraz Najszybciej Rozwijające Się PMO.

Gorąco zachęcamy do składania swoich zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu.

MIEJSCE

Konferencja odbędzie się w dniach 3-4 kwietnia 2017 w warszawskim hotelu Radisson Blu Centrum.

Do 31-ego stycznia obowiązuje zniżkowa cena uczestnictwa – 750 PLN netto. Warto rejestrować się wcześniej, liczba miejsc jest ograniczona!

Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniem Portfolio Experience 2017, a także z oficjalną stroną Konferencji PE 2017.